poniedziałek, 9 stycznia 2012

Konkurs Strimy

Dzisiaj przekopując internet 
natrafiłam na fajny konkurs z okazji 10. urodzin sklepu internetowego
Konkurs trwa do 14 stycznia, wiec jest jeszcze kilka dni. Jeśli ktoś chce coś kupić, to ma okazję wylicytować daną rzecz dużo taniej.

Można wziąć też udział w ankiecie odpowiadając na 10 pytań. Możemy ankietę wysłać bezpośrednio, ale wcześniej trzeba się zarejestrować, żeby zostać użytkownikiem strony. Każda osoba, która wypełni ankietę, otrzyma w prezencie nożyczki z tytanowymi ostrzami Titanium Ti514.  
Wśród wszystkich opracowań zostanie wybrana jedna najciekawsza. Autor tej pracy otrzyma 5 000 zł.  Czas aż do 31 stycznia tego roku.
Tutaj macie link  i więcej informacji na ten temat. 
Na samym dole jest regulamin, warto go też przeczytać ( choć jest napisany małymi literkami). 

Ja mam wielką ochotę na nożyczki, a Wy?

5 komentarzy:

 1. Wielkie dzięki za info! Mam te nożyczki, jestem z nich bardzo zadowolony, ale druga para nie zaszkodzi ;) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Też sobie wezmę udział, nożyczki się przydadzą :) Chciaż niefajnie, że w razie gdy im się wyniki nie spodobają to zostawiają lukę na nieprzyznanie głównej nagrody....

  OdpowiedzUsuń
 3. Dlatego tez trzeba czytac regulamin!!! NIe fajnie, zgadzam się z Toba Gosiu. Może uda nam się wpłynąć, zeby jednak główna nagroda była ,,mur-beton"???

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie sądze żeby to coś zmieniło, ale pisać o takich rzeczach warto i tak :) Swoją drogą te aukcje też mi podejrzanie wyglądają - zwłaszcza te pierwsze z 2008 roku, więc może taka polityka firmy. W sumie nikt nie lubi być stratny :P

  OdpowiedzUsuń
 5. Jaka szkoda, ze na tego posta trafiłam już po czasie :(

  OdpowiedzUsuń